טיפים והמלצות להשכרת מתקנים מתנפחים

הגיע יום ההולדת של הילד/ה? רוצים לארגן אטרקציה ליום הולדת במחיר סביר? מתקן מתנפח להשכרה זה מדליק ונשמע פשוט אך יש מס' דברים שיש לשים לב אליהם:

 

התאמת המתנפח לגיל המשתתפים - כדי שהילדים ייהנו צריך שהאטרקציה תדבר אליהם כך למשל קיר טיפוס יתאים מאוד לילדים מגיל 6 ומעלה אך לא לילדים בגילאי  3-4.

 

התאמת המתנפח לשטח - המתנפחים באים בגדלים  וגבהים שונים, יש למדוד את גודל הגינה כדי לדעת איזה מתנפח יתאים. גודלו של מתנפח מסוג אתגרון לדוגמא הוא 12X4 מטר והוא לא נכנס לכל גינה.

 

התאמת המתנפח לעונה - הכוונה היא שלא תשכירו מתנפח מגלשת מים או מגלשת קצף באמצע החורף.

 

הובלה - חשוב להתאים את סוג הרכב שאיתו אתם באים לקחת את המתנפחים. השכרת שני מתנפחים גדולים לא יכנסו  לרכב פרטי אלא יש להביא טנדרון (למשל קנגו).

 

תפעול המתקן המתנפח - ישנם מתנפחים כדוגמת מתנפח קפיצות פשוט (טרמפולינה) או מגלשות קטנות שגודלם בדר"כ 4X3 מטר ומשקלם לא עולה על 60 קילו שמצריכים תפעול של אדם אחד אך יש מתקנים כגון זירת אגרוף מתנפחת או באנג'י ראן שגודלם ומשקלם רב יותר ומצריכים לפחות שני אנשים לתפעולם. חשוב מאוד!!! בעת פתיחת המתקן המתנפח יש לשים לב לצורת הקיפול שלו כך שבסיום השימוש יהיה קל יותר לקפלו (גלגולו) בחזרה.

 

הפרטים הקטנים - מכירים את זה שדאגתם לכל הפרטים ובסוף שכחתם משהו קטן ושטותי, הכנתם את העוגה הכי מושקעת ויפה כולם מתפעלים ומשתוקקים לטעום אבל.... שכחתם את הסכין, הבאתם את הבשר הכי טוב, כיסאות, שולחנות, מוזיקה הכל מוכן ו....שכחתם את הפחמים. אז כדי שלא נחזור על הטעות. בואו לא נשכח: כבל מאריך, מזרני ספיגה, עגלה, מפוח, במידה והמסיבה בשטח ציבורי יש לבדוק אם יש מאין לקחת חשמל או לחלופין להביא גנרטור.

 

אישורים - אטרקציות מסוג זה הן מאוד כייפיות אך יש בהן גם סיכונים. חשוב לבדוק מול החברה ממנה אתם מעוניינים להשכיר את המתקן האם יש להם את האישורים הנדרשים.

א. אישור מהנדס בטיחות

ב. ביטוח צד ג'

ג. אישור הפעלה של משרד החינוך.

 

אשמח לייעץ ולענות על כל שאלה נוספת

מייל: odeda3@walla.com  פלאפון- 053-9419306

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

מלאו את הטופס או התקשרו:

053-9419-306

הזמינו את האירוע שלכם